تعبیر دیدن شیرینی خوردن در خواب چیست؟

تعبیر دیدن شیرینی خوردن در خواب چیست؟

زنی اغلب در خواب خود را در حال خوردن شیرینی می بیند و باید بداند که آیا این رؤیت دلالت بر خیر دارد یا بد.

دیدن شیرینی خوردن در خواب با توجه به حالت بیننده تعابیر زیادی دارد، تعبیر خواب زن متاهل البته با تعبیر خواب زنان مجرد، زنان باردار و مردان متفاوت است.

این مقاله تعبیر خواب شیرینی خوردن در خواب را به تعبیر بسیاری از تعبیر کنندگان خواب از جمله ابن سیرین، النابلسی و ابن شاهین به همراه تعبیر خواب شیرینی خوردن برای متاهل، باردار، مجرد بررسی می کند. و زنان مطلقه

تعبیر خوردن شیرینی در خواب به روایت ابن سیرین

ابن سیرین معتقد است خوردن شیرینی در خواب بیانگر برکت و لطف خداوند متعال بر شخص است.

وقتی مردی در خواب شیرینی می بیند، آن خواب بیانگر این است که زنان زیادی اطراف او را احاطه کرده اند، بنابراین اگر شیرینی بخورد، با زنان زیادی همبستر می شود.

ابن سیرین خوردن شیرینی‌هایی را که با مقدار زیادی شکر درست می‌شود برای فرد گوش‌دادن به کلماتی که او را خوشحال می‌کند، توضیح می‌دهد و هنگام خوردن کیک، فرد به یک مناسبت شاد نزدیک می‌شود.

اگر آب نبات سرخ شود، شخص با فردی وارد شراکت می شود و این شراکت برای هر دو طرف به فال نیک خواهد بود. زیرا بیننده قادر خواهد بود پول کلان را درو کند.

وقتی نباتی که انسان در خواب می خورد با عسل آمیخته شود، این رؤیت بیانگر اجابت خداوند به دعایی است که مدت هاست آن را می خواند.

ديدن شيريني در خواب عموماً براي ابن سيرين رؤيت خوبي است اگر سفيد باشد، ولي اگر شيريني زرد باشد، بيننده خواب دچار بيماري مي شود و يا ضرر مالي زيادي خواهد داشت.

تعبیر خوردن شیرینی در خواب به هنگام نابلسی

امام نابلسی خوردن انواع شیرینی ها را به استثنای حریره و مایه گوارا، این گونه تعبیر می کند که خوردن آنها در خواب، فال بد مصیبت است.

اگر انسان ببیند که ماش می خورد و محل مریض است، این خواب نشان می دهد که این بیمار به مرگ نزدیک شده است و اگر سربازان در خواب ماش بخورند، این خواب نشان دهنده شکست آنها در جنگ است.

تعبیر خوردن شیرینی در خواب به روایت ابن شاهین

ابن شاهین معتقد است که خوردن فرنی بستگی به وجود یا نبودن زعفران در آن دارد.

اگر انسان ببیند که حریص و زیاد فرنی می خورد، این خواب نشان می دهد که پس از مدت ها مجاهدت پول درو می کند و ممکن است در اثر به دست آوردن پول با برخی از همسالان خود نزاع کند.

ابن شاهین تعبیر می کند که خوردن انواع شیرینی ها در خواب خوب است، به شرطی که خوشایند باشد، اما اگر شیرینی سنگین باشد، برای بیننده هشدار می دهد.

تعبیر خوردن شیرینی در خواب برای زن متاهل

 • اگر زن شوهردار هستید و در خواب خود را در حال خوردن شیرینی می بینید، دلیل بر درستی و اخلاص در عبادت خداوند متعال و حفظ شوهر در غیاب او است.
 • خواب شیرینی خوردن در خواب زن متاهل بیانگر این است که زندگی او با همسرش پس از اختلافات زیادی که بین آنها ایجاد می شود، بسیار بهتر خواهد شد.
 • هنگامی که زن در خواب شیرینی می چشد، امور زندگی او بهتر می شود و اگر با مشکلاتی مواجه شد که از وارد شدن به آن می ترسد، باید بدون ترس از آنها بگذرد.
 • اگر زنی متاهل هستید و در خواب شیرینی می خورید در حالی که به شوهرتان شیرینی می دهید، این نشان دهنده نگرانی شما نسبت به شوهرتان و اشتیاق شما برای کمک به او در مشکلاتش است.
 • اگر زن متاهلی ببیند که برای خوردن شیرینی می خرد، این خواب نشان دهنده نزدیک شدن بارداری او است انشاالله.
 • اگر زنی متاهل یک تکه آب نبات را بخورد که کسی به او می دهد، این خواب نشان دهنده رابطه خوب آنها و عشقی است که آنها را به هم پیوند می دهد.
 • وقتی زن متاهل در خواب شیرینی می خورد، این بینش نشان دهنده بهبودی از بیماری هاست.
 • اگر زن متاهل در خواب مقداری شیرینی خورد و از خانواده و وطن خود دور شد، این بینش نشان می دهد که او به زودی دوباره با خانواده و عزیزان خود ملاقات خواهد کرد.
 • اگر زنی متاهل در خواب ببیند که بیشتر از آنچه نیاز دارد شیرینی می خورد، نشان دهنده آن است که در دوره آینده در زندگی خود رنج خواهد برد.
 • وقتی زن متاهل در خواب برای همه اطرافیانش شیرینی پخش می کند، این خواب منادی موفقیت فرزندان، موفقیت شوهر و بازگشت عزیزان از سفر است.

تعبیر خوردن شیرینی در خواب حامله

 • امام اسائمی در خواب شیرینی خوردن زن حامله را به نزدیک شدن به زایمان تعبیر می کند که نوزاد از همه بیماری ها سالم بیرون می آید و مادر از بیماری ها کاملاً سالم می رود.
 • اگر زن حامله در ماه های اول ببیند که در حال لذت بردن از شیرینی با حرص و طمع می خورد، این خواب نشان می دهد که نوزاد مؤنث است، اما اگر بدون لذت آن را بخورد، انشاءالله بچه مذکر می شود.

تعبیر خوردن شیرینی در خواب

 • خوردن شیرینی در خواب برای یک زن مجرد به تنهایی، بدون اینکه کسی با او در میان بگذارد، زیرا این نشان دهنده تمایل او برای نزدیک شدن به معشوقش است و می خواهد از همه راه های موجود با او ازدواج کند.
 • خواب شیرینی خوردن به دختر مجردی اشاره می کند که به زودی درگیر می شود و می تواند با فرد مناسبی ازدواج کند که او را در زندگی خوشحال کند.
 • اگر دختر مجردی در خواب ببیند که شیرینی زیاد می خورد، بیانگر مژده های فراوانی است که در مدت بسیار محدودی به او خواهد رسید.

تعبیر خواب شیرینی خوردن برای زن مطلقه

 • خوردن شیرینی برای یک زن مطلقه نشان دهنده توانایی او در غلبه بر غم هایی است که در زندگی خود می گذرد و می تواند همسرش را فراموش کند و زندگی جدیدی را به گونه ای دیگر آغاز کند که در آن از اشتباهات قبلی دوری کند.
 • خوردن شیرینی ممکن است به زن مطلقه نشان دهد که با مردی بهتر از شوهر بهترش ازدواج خواهد کرد تا در کنار او احساس خوشبختی و امنیت کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا