تعبیر خواب زایمان برای زن حامله و دیدن خون به روایت النابلسی و ابن سیرین.

بارداری یکی از دوران سختی است که زن باردار به دلیل ترس شدیدی که در ابتدای بارداری از جنین دارد و در نتیجه خواب های زیادی از جمله دیدن زایمان، خونریزی و… می بیند.تعبیر خواب زایمان. برای زن باردار و دیدن خون چند برابر است.

تعبیر خواب زایمان برای زن حامله و دیدن خون به روایت النابلسی

تعبیر خواب زایمان برای زن باردار

 • تعبیر رؤیت زن باردار که پسری زیبا به دنیا می آورد، بیانگر آن است که پسری با اخلاق و صفات نیک به دنیا خواهد آورد و این همان چیزی است که او در کتاب خود توضیح داده است.
 • زن باردار وقتی ببیند که بچه اش را به طور طبیعی به دنیا می آورد، نشان دهنده سهولت زایمان و رهایی از دردسرهای زایمان به زودی است و وقتی ببیند که بچه اش را به دنیا می آورد، پسر به دنیا می آورد. .
 • وقتی زن باردار می بیند که خودش زایمان می کند، نشان دهنده زایمان طبیعی و آسان اوست و اگر زن حامله ببیند زایمان کرده و بلافاصله بعد از زایمان فوت کند، نشان دهنده سختی ها و ناراحتی هایی است که در معرض آن قرار خواهد گرفت. بعد از زایمان
 • اگر مردی ببیند که همسرش دختری به دنیا می آورد، بیانگر این است که اوضاع او بهتر می شود و از مال فراوان برخوردار می شود.

تعبیر دیدن خون برای زن باردار

 • اگر زن باردار خونریزی فرج ببیند، نشان دهنده آن است که زایمان طبیعی و آسان خواهد داشت و امرار معاش فراوانی خواهد داشت.
 • اگر هنگام بیرون آمدن خون از فرج احساس درد می کنید نشان دهنده مشکلات جزئی است که در هنگام زایمان با آن مواجه خواهید شد و اگر خانم باردار ببیند که از دهانش خون خارج می شود نشان دهنده این است که از شر آن خلاص می شود. گناه کن و از آن توبه کن
 • اگر ببیند از تمام قسمت های بدنش خون جاری می شود، نشان دهنده سلامتی و رهایی از مشکلات است و اگر خانم باردار در ماه های اول بارداری خون جاری شود، نشان دهنده مشکلاتی است که در دوران بارداری با آن مواجه خواهد شد.
 • در حالی که اگر در ماه های آخر خون ببیند حاکی از زایمان آسان و سلامت جنین است.

تعبیر خواب زایمان برای زن حامله و دیدن خون ابن سیرین

رویای زنی که زایمان می کند

 • ابن سیرین معتقد است زایمان به معنای رهایی و رهایی از مشکلات است و اگر زن حامله در خواب ببیند که دختری به دنیا می آورد پسر به دنیا می آورد و دیدن دختری که در حال زایمان است دلیل بر فراوانی است. رزق و روزی که نصیب شخص بینا می شود.
 • زن حامله با دیدن زایمان خود دلیلی بر شروع زندگی جدید برای خود و خانواده اش است، اگر زن حامله ببیند که پسری به دنیا می آورد نشان دهنده سختی و خستگی اوست.اگر زن حامله ببیند بارداری کامل نیست، این نشان دهنده دشواری و عدم امکان دستیابی به آنچه می خواهد است.
 • وقتی زن باردار زایمان خود را خارج از موعد مقرر می بیند نشان دهنده بروز مشکلی غیرمنتظره است و زایمان در خواب برای زن باردار ممکن است بیانگر مشکلاتی از نظر مسئولیت و تربیت فرزندان باشد و نشان دهنده تنش و کمبود است. تدبیر
 • اگر زن حامله ببیند با دردهای متعدد و فریادهای مداوم در حال زایمان است، بیانگر تفکر شدید و ترس از زایمان است، اگر زن حامله در خواب ببیند که پسر کوچکی به دنیا می آورد، نشان دهنده مشکلات جزئی است و اگر پسر بزرگ باشد، نشان دهنده مشکلات و مشکلات بزرگ است.
 • شاید زایمان نشانه جدایی از عزیزان باشد و هر کس در خواب ببیند که گربه به دنیا می آورد، بیانگر این است که نوزاد کلاهبردار و دزد خواهد بود.

دیدن خون برای زن باردار

از نظر ابن سیرین خونریزی از زن حامله نشان دهنده پسر به دنیا آمدن او و صرف هزینه زیاد و خونریزی در ماه آخر بارداری بیانگر آن است که زن باردار سالم و بدون هیچ رنجی زایمان خواهد کرد. که تولد او طبیعی خواهد بود.

خونریزی ممکن است نشان دهنده وجود مشکلات عدیده بین همسران باشد و اگر خانم باردار ببیند از نوک انگشتانش خون می آید، نشان دهنده بارداری ایمن، زایمان آسان و بهبودی جنین است. خونریزی برای زن باردار نیز نشان دهنده بدهی است که باید به صاحبش بازگردانده شود.

تعابیر دیگر خواب زن باردار از زایمان و خون دیدن

توضیحات زیادی برای زایمان و خونریزی در دوران بارداری وجود دارد، از جمله:

 • اگر زن حامله در خواب ببیند که در حال زایمان است، بیانگر شادی و آسایش است و زایمان سخت در خواب زن حامله، بیانگر ترس او از زایمان است و اگر در خواب ببیند که فرزندی به دنیا می آورد. شکلی که او نمی تواند تشخیص دهد، این نشان دهنده اضطراب و ترس او برای جنین است.
 • هر کس در خواب ببیند که دختری به دنیا می آورد، دلالت بر پسری دارد و اگر در خواب ببیند که جنسیت جنین را می داند و مردی را می بیند که دختر بوده است، دلالت بر دختر دارد. عفت و اطاعت از خانواده اش و رزق و روزی فراوان می آورد.
 • اگر پسری را آبستن ببیند که دختری را آبستن کند، چنانکه در خواب دید دختری بسیار زیبا به دنیا می آورد و هر که ببیند مریض به دنیا می آورد، دلالت بر آن دارد. تولد سخت او، و ممکن است نشان دهنده این باشد که خواب بیننده یا شوهرش به این بیماری مبتلا خواهد شد.
 • هر کس در خواب ببیند که پسری مرده به دنیا می آورد یا در شکم او مرده است، بیانگر پریشانی و بدی است و بیانگر مصیبت هایی است که در دوران حاملگی و زایمان و تربیت نوزاد به آن مبتلا خواهد شد.
 • خون قاعدگی زن باردار در خواب بیانگر برعکس شدن دید است، اگر ببیند که پسری به دنیا می آورد دختر به دنیا می آورد و بالعکس.
 • برخی از مفسران بر این باورند که خون حیض در زن باردار در خواب نامطلوب است، زیرا نشان دهنده بسیاری از گناهان و غم ها است.
 • بیرون آمدن خون از واژن دختر نشان می دهد که زایمان او آسان می شود، به خصوص اگر در ماه های آخر باشد و اگر خون از بدن او خارج شود، نشان دهنده مقاومت در برابر مشکلات و نگرانی ها است.

خواب ها اغلب در خواب ما را زیارت می کنند، بدی است و خوبی هم هست، اما همه چیز با خدای متعال مرتب است، حاملگی و زایمان چیزی در علم غیب است و هر فردی روزی دارد.

تعبیر قبلی زن حامله در خواب زایمان و خون دیدن از مطالعه مفسران در کتب دیگران و از طریق فقه و علم آمده است، اما در بدی ها باید احتیاط کرد و پس از آن توکل کرد و به خدا بازگشت، زیرا این چنین است. وقتی از هر بدی نجات پیدا می کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا