تعبیر سرفه و سرفه در خواب توسط ابن سیرین

معنی سرفه در خواب برای یک دختر مجرد ، یک زن متاهل ، یک زن باردار ، یک جوان مجرد و یک مرد متاهل ، چه شدید یا شدید ، با خون یا بلغم ، توسط ابن سیرین

 1. هرکس ببیند که سرفه می کند ، پس از شخص نزدیک به حاکم یا سلطان شکایت می کند
 2. اگر خود را در خواب ببیند گویی که از شرق سرفه کرده یا خفه شده است ، مشکلات و نگرانی ها برای او پیش می آید
 3. و گفته شد كه سرفه در خواب دلالت بر شكايت و شكايت دارد و هر كه در خواب ببيند پس از سرفه مو يا نخ از گلوي او خارج شده و سپس آن را دراز كرده و بريده نشده است ، در اين صورت اختلاف يا بحث طولانى دارد. با شخصی که در موضوعی مانند ارث ، موقعیت یا پول با او اختلاف دارد
 4. و اما بازرگان که در خواب می بیند که سرفه می کند ، پس می ترسد تجارت یا پولش تمام شود. اگر ببیند که با سرفه اش خفه می شود یا خفه می شود ، این نشانه ظلم دشمن است ، حریف یا رقیب.
 5. اگر در خواب ببیند که در خواب از سرفه بیش از حد و شدید در حال مرگ است ، پس از فقر پس از ثروت و سهولت برای خود می ترسد.
 6. سرفه در خواب دلالت بر غر زدن دارد ، بنابراین هرکس ببیند که سرفه می کند ، پس از شخص متصل به حاکم شکایت می کند. و گفته شد: سرفه نشان می دهد که بیننده به شکایت شخص علاقه مند است و از او شکایت نمی کند
 7. دلالت کردن

  در مورد بسیاری از نارضایتی ها یا نارضایتی هایش از خودش در مورد بسیاری از مسائل و مسائل. سرفه یک دختر ممکن است نشان دهنده یک وضعیت روانی بسیار ناپایدار در نتیجه از دست دادن تعادل عاطفی یا جسمی او باشد.

 8. سرفه یا سرفه یک فرد در خواب بیانگر یک وضعیت اجتماعی یا خانوادگی ناپایدار است و ادامه سرفه نشان دهنده وجود اختلافات و اختلافات عمده خانوادگی است.
 9. اگر یک زن مجرد ببیند که در صورت فرد یا مقابل او سرفه می کند ، این نشان دهنده اختلاف یا اختلاف نظر بین آنها است.
 10. اگر او دید

  در زندگی بیداری او مشکلات روانی بزرگی را تجربه می کند. اگر در خواب ببیند که داروی سرفه مصرف می کند ، آن را با آرامش پاک می کند ، این تعبیر خوبی است ، زیرا دارو در خواب ستودنی است ، و در اینجا نشان می دهد که نگرانی ، اضطراب ، یا غم و اندوه از بین خواهد رفت.

 11. اگر یک زن متاهل بشنود کسی که می داند سخت یا سخت سرفه می کند ، این تعبیر او این است که آن شخص در نتیجه رفتار نامناسب از او شکایت کرده یا او را مواخذه می کند.
 12. این یک پدیده قابل ستایش است ، زیرا آنها نشانه های بهبودی و رهایی از نگرانی ها و مشکلات هستند و این تعبیر در مورد بیمار نیز صدق می کند.

 13. زنی که از بیماری ، درد یا بیماری شکایت دارد و در خواب می بیند که به شدت سرفه می کند ، انشا Godالله درمان می شود.اصول اساسی در این تعبیر این است که پدیده یا نماد در خواب توسط اضداد آن
 14. سرفه فرد فوت شده نشانگر شکایت و درد ناشی از اثر بدی است که وی در این دنیا بر جای گذاشته است
 15. اما اگر فرد متوفی پس از سرفه در خواب صحبت كرد ، و بیننده از فرمانی صحبت كرد و یا از یك كس نام برد كه به او كمك می كند ، این نشانه دردسرها و نگرانی هایی است كه فرد نامبرده را در خواب و نه بیننده را آزار می دهد ، زیرا طبق دیدگاه اسلامی در تفسیر ، مرده در خانه حقیقت است و فقط حقیقت را بیان می کند.

دید سرفه YouTube

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا