تعبیر خواب خوک های مو و سر در خواب

هنگام خراشیدن مو یا یافتن تعداد زیادی مرغ روی لباس ، ملافه و زمین برای زنان باردار ، متاهل و دختران
تخمهای شپش را در موها خرد می کند
تعبیر خواب خوکهای مو و کشتن او

تعبیر خواب دیدن شپش و لکه بینی در مو

اگر زن یا مردی ببینند که شپش و ذرت به وفور در سر و بدن او پخش می شود ، این نشان دهنده خیرات زیادی است که به او اعطا می شود. بهتر است آن را خرج کنید ، و اگر صدمه ای وارد کند یا به بدن خود آسیب برساند یا خرج کند بیننده ، سپس پول خود را برای کسانی خرج می کند که لیاقتش را ندارند یا با شخصی که خوب نمی داند و لطف را قدر نمی داند و لیاقتش را ندارد ، کار خوبی انجام می دهند.
و هرکس ببیند که با دستان خود یا شانه ای که در داخل موهایش است موهای خود را می مالد یا موهایش را از صابون جدا می کند ، یا آن را احساس می کند و حضور آن را شاهد است ، در این صورت از نظر تفسیری هیچ خیری ندارد ، همانطور که ممکن است نشان دهد ناراحتی یا نگرانی و لمس آن با دست ممکن است نشان دهنده بیماری باشد.

ابن شاهین نظر دیگری دارد که شپش و جگر در موهای سر نشانگر پول و فرزندان یا اطرافیان پادشاه است و وفور شپش در تعبیر او نشانگر افزایش معیشت یا فرزندان و خدمتگزاران و دادن یک شخص به یک شخص است. از شپش یا جگر بیشتر برای به دست آوردن فرزندان و خیرخواهی با توجه به تعداد شپش است. همانطور که دیدن گسترش گسترده او ، این نشان دهنده افرادی است که در اطراف او یا از خانه او اقدامات فاسدی انجام می دهند و آنها با اعمال خود به بیننده آسیب می رسانند یا درگیر می شوند اگر او نتواند موشها را از سر و محل خود بیرون بیاورد ، این می تواند نشان دهنده منافقین و فساد اخلاقی باشد ، و این برای زنان بیانگر شایعات و حسادت دیگران برای او است. این ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی شود و تلاش کند او را درگیر کند. در چیزهایی که او را به دردسر می اندازد.

و دیدن تعداد زیادی شپش برای خانم باردار درد ، بیماری و درد است و چند ذره نماد خوشبختی برای همه زنان است ، و برای بیمار تعداد شپش نشان دهنده طول و کوتاه بودن بیماری است ، و برای فرد استخدام شده ، سربازان ، سربازان و دشمنان ، و برای وزرا و مقامات عالی رتبه ، شپش مردم شکرگزار آنها را نشان می دهد و پلیس اگر شپش ببیند ، دستیار اوست تا بی انصاف باشد.

خروج مرغها از بدن و اعضای آن

وقتی می بینید که مرغ هایی از اندام های بدن مانند دست ها و پاهای او بیرون می آیند و به سمت زمین حرکت می کنند یا روی چیز دیگری در خارج از بدن او قدم می زنند ، این نشان دهنده رزق و روزی با مقدار زیادی دام و پول است ، از بین بردن نگرانی برای مریضان ، و آزادی خانواده ها برای زندانی.

در مورد خروج شپش از گوشت و از داخل بدن ، پس این هزینه از پولی است که از آن خسته شده است ، و اگر ببیند که شپش در خروج آنها در یک صف قرار دارد ، پس هزینه های او صرف می شود اگر ببیند که شپش ها پراکنده اما نزدیک به هم هستند ، خرج خانواده اش را می کند و اگر آنها را از هم دور ببیند ، هزینه اش را برای افرادی که خویشاوند نیستند و اگر شپش ها با هم اختلاف دارند اخراج از بدن ، بیننده پول خود را صرف افراد منافق می کند و آنها را فریب می دهند تا به آنچه می خواهند برسند.

خروج مرغها از سینه ، پسران و دختران بیننده را نشان می دهد و این ممکن است نشانگر افرادی باشد که تحت فرمان او کار می کنند و پرواز مرغها از سینه او ، نشانگر پرواز و فرار یکی از فرزندان یا خدمتکاران وی است. ، یا ناگهان کار برای کسانی که تحت فرمان او هستند متوقف می شود.

جگر و شپش روی ملافه و لباس

ابن سیرین و النابلسی در برخی از موارد خود توضیح می دهند که تعداد زیاد شپشک و شپش عذاب آور است ، و گفته او خوب بودن آن نشانگر پول و برکت است ، و دیدن شپش بر روی پیراهن یا لباس بالایی فرد ، پس آن یک ارتقا at در محل کار یا امرار معاش جدید از طرف ناشناخته ای که بدست آورده و از آن راضی است ، یا خبرهای خوب ، و در مورد پوشیدن لباس قدیمی یا فرسوده ، مانند پیراهن پاره شده ، شپش به معنای ضعف در دین و عبادت ، یا مردم است پولی که بازپرداخت آن برای او دشوار است و برایش دردسر ایجاد می کند.

در مورد شپش که روی زمین راه می رود ، این نشان دهنده قوم و مردمی است که از نظر خصوصیات و ترسو ضعیف هستند و در مورد موش و شپش که برای خرج کردن یا صدمه زدن به بیننده به زمین نزدیک می شوند ، این افراد ترسو با شایعات یا پشت سر او را با چاقو خنجر می زنند زیان آور.

کشتن خرد و شپش در خواب

هر کسی که ببیند گویی یک یا چند موش را کشته است ، پس به کسی که از کار یا خدمتکاری که دارد کمتر از او آسیب می رساند. در مورد کشته شدن تعداد زیادی موش ، بیننده او را کشت ، سپس آن را یک بیماری طولانی مدت یا یک مصیبت ، یا از دست دادن نعمت ، رزق و روزی و فقر است ، و برخی می گویند که این خوب و برکت است.

اما در مورد کسی که می بیند دو یا چند شپش وجود دارد که با یکدیگر جفت گیری یا رابطه می کنند ، این نشان دهنده مشاجره با افرادی است که تعداد توله هایی که ازدواج کرده اند ، و اگر پس از ازدواج بسترها چند برابر شود ، این نزاع به طور موروثی تحت تأثیر سایر امور و سایر افراد پیرامون نزاع قرار خواهد گرفت و مدت آن طولانی خواهد بود و به همه طرفها آسیب می رساند و فقر آنها را به بار می آورد.

تعبیر خواب درباره شپش در مو – YouTube
https://www.youtube.com/watch؟v=gJU14zy2xUo

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا