تعبیر شطرنج در خواب – دیدگاه شطرنج در خواب

شطرنج در خواب توسط ابن سیرین بازی شطرنج برای یک دختر مجرد برای یک زن متاهل برای یک زن باردار برای یک زن مطلقه

شطرنج در خواب بیانگر زندگی مشترک با افراد مختلط است و پادشاه یک شهر بزرگ ، شادی و لذت دارد و بازی شطرنج ، تاس و پاشنه حیله گر ، فریب و مجادله است.

و هر که ببیند: که او شطرنج بازی می کند ، تعداد کمی دارد و شطرنجی که توسط مردان منزوی بازی نمی شود و توسط مردان مسئول بازی می شود

و اگر بازیکن در خواب طعمه ای از حریف خود گرفت ، پا برداشت و اگر اسبی را گرفت ، شوالیه ای گرفت و اگر فیل را برد ، پادشاه خارجی را گرفت.
و هر کس که می بیند که او شطرنج بازی می کند ، پس او برای مبارزه و دعوا تلاش می کند ، و شطرنج در خواب گفتاری دروغ است

و هر کس که خواب ببیند: اینکه بازی کند و بر آن غلبه کند ، هوشیاری را که در جنگ از حریفش دیده است در او می بیند ، شطرنج جنگ و دشمنی است ، دانستن اسرار ، حرکت از یک موقعیت به موقعیت دیگر ، انحراف روحیه و سفر. بازیکن شطرنج ، دیدن او در خواب نشانگر پادشاه است

ابن سیرین در تعبیر خواب درباره شطرنج گفت: بازی شطرنج ، تاس و پاشنه پا در بینش ناپسند است ، زیرا این نشان دهنده رقابت و مجادله است. و شیخ بزرگوار در تفسیر خود از بازی شطرنج افزود: بازی با همه چیز به دلیل سخنان خداوند متعال در وحی دقیق خود در چشم اندازها قابل اعتراض است:

{یا آیا مردم شهرها اعتقاد داشتند که او صبح هنگام که مشغول انجام آداب و رسوم بودند ، شر آنها را برای آنها به ارمغان می آورد؟} آیه 98

وی همچنین گفت: هرکس در خواب ببیند که شطرنج بازی می کند ، پس او دشمن آشکاری دارد و گفته شد که شطرنج در چشم اندازها از موقعیت ، دولت یا حکم برداشته می شود. خوبی دیدن آن این است که صاحب خواب پیروزی خود را در آن می بیند. ابن سیرین در نظر گرفت که کسی که در خواب می بیند گویی در حال بازی با یک شخص شطرنج است ، پس او در یک بحث یا جدال تلاش می کند یا یک دعوا ، و خدا بهتر می داند
تفسیر مدرن یا رویکرد روانشناختی به اهمیت شطرنج در خواب

وقتی اسباب بازی ها ، اشکال و گروه هایی از تکه ها و جعبه های مخالف در خواب ظاهر می شوند ، صاحب خواب در حال آماده شدن برای یک رویارویی قاطع با ابتدا و سپس به طور کلی با زندگی است. این مجموعه ای از تعارضات ، تضادها و تحولات است که ممکن است به طور ناگهانی در سطح عملی در زندگی ظاهر شود و بسته به نتیجه مصاحبه ، ممکن است تأثیر مثبت یا منفی برجای بگذارد.

صفحه شطرنج در خواب ، جهانی است که بالا و پایین می رود و در آن چه کسی زندگی می کند ، چه کسی می میرد ، و چه قایم و کج در آن ظاهر می شود ، و در آن در حال دویدن و جنگ است ، و در آن نفرت وجود دارد ، وسوسه ، حسادت ، ثروت و فقر.

دیدن یک شطرنج در خواب نشان دهنده قائم بودن در امور است و ممکن است نشان دهنده پنهان کاری ، مرگ ناگهانی ، صداقت در گفته ها و یک زن باردار با زایمان مداوم باشد.

این نماد سرزمین تقابل و مهره های شطرنج نماد توانایی ها ، موقعیت و قدرت است. هر زمان که برش رویابین قوی تر و بیشتر از رقیب او در خواب باشد ، رویا نشان دهنده پیروزی و پیروزی روشن در زندگی است.

پیاده و پیاده در چشم اندازها نمادی از افرادی هستند که زیاد به آنها اعتماد می کنید ، اما به آنها توجه لازم را نمی کنید مگر در مواردی که به آنها احتیاج دارید ، با این باور که گروهی از منافقین هستند و نه چیز دیگر.

نوعی که در رویای بازی شطرنج بازی می کند ، خانه امن یا فرد صادقی است. این مکان در قلب شما جایگاه ویژه ای را اشغال می کند و هرگز نباید آن را رها کنید مگر اینکه نیاز به انجام آن احساس کنید. سهل انگاری در اینجا ممکن است فروش یک فروشنده باشد ملکی که برای شما عزیز است یا چیزی مشابه آن. و شاید جدایی یکی از عزیزان به دلایل قانع کننده ای مانند مسافرت

مادیان در رویای شطرنج بازی کردن ، زن خوب یا مفیدی است که وقتی مردان اطراف شما فرار می کنند از او التماس می کند یا از او کمک می خواهد.

فیل در رویای شطرنج بازی ، ماجراجوی سرسختی است که از هر راه به دنبال کسب سود است. نکته مهم برای او این است که از پیروزی یا پیروزی غفلت نکند ، و ظاهر شدن او روی تخته شما در رویا نشان دهنده عزم غیرقابل تکرار شما و گاهی اوقات بی پروا است. رویکرد در برخورد با مسائل.

وزیر در یک رویای شطرنج شخصی است که در آن نزدیکی است. او ممکن است بهترین دوست یا مددکار شما باشد و ممکن است نماد همسر یا شوهر باشد. نکته مهم این است که این قطعه روی صفحه شما باقی بماند ، نشان می دهد که فرصت های زیادی دارید برای از بین بردن موانع و از بین بردن محدودیت هایی که شما را الزام می کنند.
پادشاه در خواب شطرنج بازی نماد خود و بیننده است. اگر محاصره شود ، گره خورده باشد و قادر به حرکت نباشد ، این نشان می دهد که رویابین با مشکلات بی شماری روبرو است و باید سبک و استراتژی های خود را تغییر دهد تا بتواند محاصره را بشکند و حرکت کند. به سمت زندگی گسترده تر. خوش بینی و موفقیت

مردی که در خواب می بیند با یک شخص شطرنج بازی می کند ، این نشان دهنده تقابل یا رقابت بین آنها است و این رویارویی به هوش ، حیله گری و حیله گری نیاز دارد. یکی از ویژگی های شطرنج در خواب این است که نشان می دهد فرد بینا دارای یک شخصیت دوراندیش است ، اهداف و جاه طلبی های او دور از دسترس است و او دقیقاً خود را به سمت آن اهداف سوق می دهد. قدم های او پایدار و عامدانه است و بهترین چشم اندازهایی است که در آن مالک می بیند گویی شخصی را که با او شطرنج بازی می کند شکست می دهد یا مهره های او کاملاً کنترل تخته را در دست دارد و خوبی هم در آن است. بیننده با قطعات سفید بازی می کند و سیاه را به حریف خود واگذار می کند.

شطرنج در خواب ، موقعیت ها یا مسائلی که نیاز به بصیرت ، آینده نگری و عجله نکردن دارد ، در واقع یک شکار را به تصویر می کشد که به محرمانه بودن احتیاج دارد. در خواب یا رویا بهتر است با مهره های سفید یک نفر را بازی دهید زیرا این ممکن است یک شروع خوب ، ثابت و متفکرانه را بیان کند. شطرنج گاهی از مشکلات زندگی عبور می کند و صفحه شطرنج در اینجا در زمین باریکی که در آن حرکت می کند عبور می کند

شطرنج در خواب یک زن متاهل بیانگر محاسبات پیچیده و برخوردهای دشواری است ، چه در اداره امور یا هزینه های خانه اش.

یا نیازهای همسر و فرزندانش. اگر او در خواب ببیند که در هنر این بازی مهارت دارد و در آن برتری دارد ، این نشان می دهد او زنی است که قادر به اداره امور خود است و از نظر اجتماعی نیز موفق است و دید او اغلب بصیرت و صحیح است ، و اینکه او می تواند بر همه موانع غلبه کند یا بر آنها غلبه کند ، و این تعبیر در مورد زن اعمال می شود.

شطرنج یک بازی معمولی نیست ، در واقع یک بازی پادشاهان است ، سپس به سران ارتش رسید

نجیب و روشنفکر ، از نویسندگان و اندیشمندان ، در واقع نمادی از حیله گری ، حیله گری و خویشتنداری هستند. اگر در خواب شما ظاهر شدند ، مطمئن باشید که شخصیت شما متمایز است ، اما اغلب با مشکلاتی روبرو می شود. شما همیشه باید صبور باشید و در تصمیم گیری عجله نکنید. این معمولاً پیام رویایی است که در شطرنج ظاهر می شود

کارت بازی و شطرنج
https://www.youtube.com/watch؟v=KjTLr6ufNBo

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا