تعبیر خواب مشک در خواب ابن سیرین و ابن شاهین و النابلسی.

تعبیر خواب مشک یکی از تعابیر خواب است که معانی آن به دلیل اهمیت زیبایی که در زندگی افراد دارد احساس راحتی می کند، زیرا مشک یکی از معروف ترین عطرهای شناخته شده از قدیم الایام تا کنون است. که در احادیث رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم سهم داشته است که ابوسعید خدری از او روایت کرده که فرمود: «مشک بهترین عطر است».

مشک یکی از چیزهایی است که در کشورهای عربی، کشورهای چین و هند رواج و شناخته شده است و افراد زیادی آن را می شناسند و متوجه می شویم که عده ای از آن برای مصارف پزشکی استفاده می کردند و گفته شد که کمک می کند. برای کاهش برخی از بیماری های پوستی مانند اگزما و آلرژی.

همچنین برای بهبود خلق و خو، رفع افسردگی و باز کردن اشتها، علاوه بر بوی خوش آن در هوا و لباس عمل می کند، بنابراین نشان دادن آن در خواب نشان دهنده خوبی و خوشبختی است.

تعبیر خواب مشک ابن سیرین

ابن سیرین گوید که دیدن مشک در خواب دلالت بر نیکی و سعادت دارد، مخصوصاً برای فقرا، ابن سیرین گفته است که مشک و آنچه مانند میخک له می شود، در خواب اگر بوی خوش داشته باشد، بیانگر نیکی و ستایش است، اما اگر بوی خوش نداشته باشد. بو داشته باشد، دلالت بر نیکوکاری بیننده دارد، در غیر اهل انفاق و از آنان سپاسی نمی یابد.

تعبیر خواب مشک برای نابلسی

 • نابلسی مشک را دلالت بر صدقه در خفا یا ولادت فرزندان و افزایش داد و ستد تاجر اگر چه مرده باشد، تعبیر کرده است، پس رؤیت دلالت بر بهشت ​​بودن او دارد، چنانکه حکایت از علم نافع برای صاحبش دارد. و برای مردم
 • و هر كه در خواب بيند مشك را آتش مي زند، بيانگر آن است كه كاري نابجا انجام مي دهد، مانند مال خود را در راه ضرر يا بدعت در دين، گفت: مشك در خواب، پسر، كنيز است. ، یا معشوقی برای کسی که آن را می بیند.
 • و هر که دزد بود و دید که مشک حمل می‌کرد، این یعنی دستگیر می‌شود، زیرا مشک بوی خوش می‌دهد و بوی خوش بر صاحبش، و می‌گوید مشک نشان‌دهنده عافیت و عیش است زیرا مشک گران‌تر است. از طلا، پس حاکی از رزق فراوان برای هر که آن را داشته باشد یا آن را ببوید، و برای رفع غم و اندوه زندانی و ظهور برائت اوست.

تعبیر خواب مشک ابن شاهین

 • ابن شاهین رؤیت مشک را به چند صورت تعبیر کرده و می گوید: هر که در خواب ببیند که مشک را له می کند و از آن بوی خوش می دهد، به مردمی که او را نمی شناسند نیکی می کند و هر که دمیده را ببیند مشک از آن بیرون می آید نشان می دهد که با زنی ثروتمند ازدواج خواهد کرد.
 • و هر که ببیند مشک می خورد، گفت: یا مال خود را برای فرزندانش پس انداز می کند یا مال خود را از حرام درو می کند، و هر که در خواب مشک را کمتر از آن، مانند سیر، جایگزین کند. نیکو با بد، و هر کس در خواب دید که مشک دارد و آن را حمل می کند، مردی شایسته و دانا و مقرب به خداست.
 • و اگر با مشک خود بوی کافور بیرون آید، در دین خود ناخودآگاه پاک و راست است و هر که ببیند در سفر مشک بسیار دارد، علم بسیار دارد. ، پول و تمجید از مردم.

دیدن مشک سفید در خواب برای زنان مجرد

اگر دختری در خواب مشک ببیند این خواب برای او مژده و مژده است و دیدن مشک مایع در خواب برای زنان مجرد که بوی مطبوع دارند بیانگر خیرخواهی و خیرخواهی بیننده نسبت به اطرافیان است. اگر دختر در خواب مشک سیاه دید، نشانگر آن است که روزی وسیع و خوبی خواهد داشت.بزرگ.

و اگر ببیند که مشک دارد دختر زیبایی است و مردم او را دوست دارند و به او احترام می گذارند و چون ببیند که مشک به او می دهد یکی می خواهد از او خواستگاری کند و به فکر اوست. و نیز اگر ببیند مشک می خرد.

تعبیر دیدن مشک در خواب مرد

 • مشک در خواب مرد بیانگر خیر بسیار برای این مرد است و همانطور که توضیح دادیم بوی خوش نشان دهنده صاحب آن است، پس مشک برای مرد نشان دهنده حسن شهرت و علم نیک او در بین خانواده و اطرافیانش است.
 • و اگر مشک سیاه ببیند نشانگر آن است که او اهل علم است و علم وسیعی پیدا می کند، اما اگر مشک با بوی خوش بود، بیانگر اخلاق و نماز و تعهد و برکتی است که خداوند اراده کند. به بیننده عطا کن
 • و اگر مردی ببیند که مشک حمل می کند، نشان می دهد که با دختری خوش اخلاق و خوش اخلاق ازدواج می کند و اگر ببیند مشک می خرد، نشان دهنده آن است که به او پول داده می شود. یا یک کار مهم

تعبیر خواب مشک برای زن متاهل و باردار

زن شوهردار اگر مشک سیاه را در خواب ببیند، بیانگر آن است که خداوند روزی او را وسعت می بخشد و به او خیر فراوان عطا می کند، چنان که بیانگر رزق حلال با تلاش و رضایت به آنچه خداوند برای او تقسیم کرده است، خداوند به روی او می گشاید. اگر زن شوهردار در خواب ببیند که شوهرش شیشه ای از مشک به او هدیه می دهد، بیانگر آن است که انشاءالله باردار می شود.

و اما مشک در خواب زن حامله، نشانه سلامتی خود و جنینش است و اگر مشک را دید و سیاه بود، دلالت بر آن دارد که آن گونه که دوست دارد، باردار شود. مایل است یا نشانه آن است که بچه مذکر به دنیا می‌آورد، اما دیدن مشک سفید نشان می‌دهد که بچه مؤنث است و اگر در خواب ببیند مشک بر پیشانی خود می‌گذارد که نشان می‌دهد او ناراحتی دارد و از بین خواهد رفت.

و اما زنی که در خواب شیشه عطری می بیند، به این معناست که او زنی نیکو و حسن شهرت است.

لمس مرده در خواب

برخی از مفسران گفته اند که دیدن میت که مشک در دست دارد، نشانگر استراحتگاه خوبی است و بیننده را از اهل بهشت ​​خبر می دهد.

عطر زدن با مشک در خواب

دیدن عطر مشک در خواب، بیانگر خیر بسیار برای او و مناسبت‌های شاد و مژده‌ای برای صاحبان آن است، مانند تولد زن با زن حامله، ازدواج دختر و خیر. رفتار یک مرد

و اما عطر زدن با مشک سیاه بیانگر برآورده شدن آرزوها و مال فراوان است و دیدن مشک معطر به طور کلی حاکی از خیر بسیار برای بیننده و نشان دهنده تعهد و کردار نیک و کمک به اطرافیان است.

تعبیر دیدن مشک در خواب

 • مشک در خواب دلالت بر تجارت سودمند و مژده به نیکی بیننده در دین و دنیا دارد و هر که در خواب بوی مشک را استشمام کند دلالت بر خیری دارد که به بیننده می رسد و حکایت از سود و موفقیت در کار و زندگی دارد.
 • و اگر مريض آن را ببيند، دلالت بر بهبودي او دارد، چنان كه بيانگر قطع غم و اندوه است و هر كه مشك را بر آتش بيند، حاكي از بدعت و وهم است.
 • و هر کس در خواب ببیند که مشک را پنهان می کند و بوی آن را پنهان می کند، برای خانواده اش صرفه جویی می کند، اما این پول از راه ناروا و مشکوک است، و هر کس مشک را در خواب ببیند. اما بوی نامطبوع و مضری دارد، این نشان دهنده چیزهای بد و بی ثباتی زندگی است.
 • مشک فواید بسیاری دارد که در گذشته و حال همه آن را ستوده‌اند، زیرا در بسیاری از چیزها از جمله عطر و طهارت استفاده می‌شود، چنان‌که پیامبر صلی‌الله‌علیه‌وآله در هنگام آمدن زنی به آن اشاره کرده است. از او در مورد طهارت از حیض پرسید، پس به او گفت که فرصتی از مشک بگیر تا با آن پاک شود.
 • بنابراین، تمام نشانه های مشک در خواب، خیر است، مگر اینکه آن را به اشتباه بگذارند یا آن را تغییر دهند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا