تعبیر خواب عبای کوتاه در خواب

زنان در مورد خرید جدیدترین لباس‌های مجلسی بسیار فکر می‌کنند. بنابراین ظاهر شدن عبای در خواب زن امری طبیعی است، اما اخیراً با گسترش عبای کوتاه، بسیاری از زنان و دختران این سؤال را مطرح کرده اند که تعبیر خواب عبای کوتاه در خواب چیست؟

در این مطلب مجله رقیقه تعبیر خواب عبای کوتاه برای زنان مجرد، متاهل و زنان باردار را به تفصیل بررسی می کند.

تعبیر خواب عبای کوتاه برای زنان مجرد

 • مفسران بزرگی چون ابن سیرین و النابلسی به اتفاق اتفاق نظر داشتند که پوشیدن عبای کوتاه در خواب زن مجرد یکی از منفورترین رؤیاهاست، زیرا نشان می‌دهد که صدمات زیادی به زن وارد می‌شود.
 • اگر دختر مجردی ببیند که عبای کوتاهی به تن دارد، این خواب نشان می دهد که پس از پنهان شدن، امور او در میان مردم آشکار می شود و اعتماد و احترام اطرافیان را از دست می دهد.
 • خواب خرقه کوتاه در خواب دختر مجرد، بیانگر تخلف او از بسیاری از مقررات قانونی است، پس باید پیشقدم شود که به درگاه خداوند توبه کند و از انجام وظایف واجب خودداری کند.
 • اگر دختر مجردی بدون نامزدی با مرد جوانی معاشرت کند و در خواب ببیند که عبایی کوتاه بر تن دارد، از نشانه های این است که این جوان برای او مناسب نیست. از آنجا که او قادر به تحمل مسئولیت او نیست، زیرا برخی از تعبیر کنندگان این خواب را به نشانه عدم حسادت مرد جوان نسبت به دختر تعبیر کردند، بنابراین شایسته او نیست.
 • هنگامی که دختر مجردی می بیند که شنل کوتاه و وصله دار به تن دارد، این خواب بیانگر این است که به سختی گرفتار می شود و در نتیجه وضعیت مالی او بسیار سخت می شود و از افرادی که نمی خواهد به آنها کمک می کند، نیاز دارد.
 • رویای یک عبای کوتاه در رویای یک زن مجرد نمادی از شکست او در تکمیل جاه طلبی های خود است، بنابراین دختر در مدت زمان بسیار کوتاهی اشتیاق خود را از دست می دهد.
 • بر خلاف خواب عبای کوتاه، اگر دختر مجردی در خواب ببیند که عبای بلندی پوشیده است که اشک یا وصله ندارد، این یکی از امیدوارکننده ترین رؤیاهاست که نشان می دهد به او عطا می شود. رزق و روزی و خواب نیز بیانگر شرافتی است که دختر به آن مبتلا خواهد شد.
 • اگر دختر مجردی در سن ازدواج باشد و در خواب ببیند عبای بلندی به تن دارد، این خواب بیانگر این است که با کسی که به او حسادت می‌کند و آرزوی رضایت او را می‌خواهد و مشتاق خوشبختی اوست ازدواج می‌کند.
 • خواب عبای بلند، نشان دهنده پنهان بودن است و این که دختر به پاکدامنی و خوش اخلاقی در بین مردم شناخته می شود، برخلاف آنچه در خواب عبای کوتاه دلالت می کند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب خرقه سیاه در خواب

تعبیر خواب عبای کوتاه برای زن متاهل

 • اگر زن متاهلی در خواب ببیند که شنل کوتاهی به تن دارد، این خواب هشداری است برای او مبنی بر لزوم بازنگری در اعمال خود و بررسی دستورات قانونی.
 • رویای عبای کوتاه برای زن متاهل نشان دهنده پریشانی اوست و اینکه او در کنار همسرش خوشبختی مورد انتظار را ندارد.
 • خواب عبای کوتاه برای زن متاهل بیانگر این است که او در تربیت فرزندانش خوب نیست، بنابراین باید راه های صحیح تربیت و تربیت فرزندان را بیاموزد.
 • خواب یک عبای کوتاه در خواب یک زن متاهل نشان می دهد که او به بیماری مبتلا می شود که او را از انجام زندگی عادی باز می دارد.
 • خواب یک عبای کوتاه در خواب یک زن متاهل بیانگر این است که او به مشکل بزرگی دچار خواهد شد زیرا دشمنان او از برخی از اشتباهات او سوء استفاده می کنند. این خواب ممکن است بیانگر این باشد که رازی را برای کسانی که فکر می کند او هستند فاش می کند. دوستان، و این راز سلاحی خواهد بود که علیه او برای بدنام کردن او در بین مردم استفاده می کنند.

تعبیر خواب عبای کوتاه برای زن باردار

بسیاری از فقها تعبیر این خواب را برای زن حامله به خوابی دانسته‌اند که به هیچ وجه نمی‌توان آن را خواب ستودنی دانست، زیرا این خواب نشان می‌دهد که حاملگی کامل نمی‌شود و بیننده باید جنین را سقط کند.

برخی از تعابیر به این گفته اند که زن باردار حاملگی را کامل می کند، اما تعبیر منفی این خواب این است که در هنگام زایمان دچار بیماری هایی می شود و بنابراین آن شادی را که انتظارش را داشت، نخواهد داشت.

در پایان این مطلب تعبیر خواب عبای کوتاه را برای زنان مجرد، متاهل و زنان باردار بررسی کرده ایم و به این نکته اشاره می کنیم که قرار نیست اسیر تعبیر خواب شوید، بلکه باید حتما به زندگی خود ادامه دهید تا به موفقیت برسید و از شر این رویا به خدا پناه ببرید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا